niedziela, 17 marca 2013

6. Nora Roberts - Wywiad życia


Lee Radcliffe wiele trudu włożyła w to, by zostać cenioną dziennikarką luksusowego magazynu. Uwielbia swoją pracę i chce być w niej coraz lepsza. Kiedy trafia się niezwykła okazja, by napisać artykuł o nieuchwytnym i tajemniczym autorze kilku bestsellerów, Hunterze Brownie, od razu dostrzega w tym szansę dla siebie i swojej kariery. Tylko czy pisarz słynący z tego, że skrzętnie ukrywa swoją prywatność, odpowie na jej pytania? Nieoczekiwanie Hunter zgadza się na wywiad, ale stawia zaskakujący warunek...

Nora Roberts to królowa romansów,  która ma już 274 książek na swoim koncie i ciągle pisze !
Pierwszą książką którą przeczytałam tej autorki to Magia i Miłość i od razu zakochałam się w jej stylu pisania, od tej pory przeczytałam wiele Jej książek i jeszcze nigdy się nie zawiodłam.

Książka, opowiada o dwudziestoparoletniej, ambitnej dziennikarce Lee Radcliffe, która pragnie napisać artykuł o tajemniczym autorze horrorów i mimo że już trzy miesiące wytrwale próbuje do niego dotrzeć, nie poddaje się, wierząc że ten materiał może być szczeblem w jej karierze, a pierwszy udokumentowany materiał o Hunterze Brownie, wyniesie ją na samą górę.
Wkrótce Lee otrzymuję wiadomość że, Hunter poprowadzi konferencje  na zjeździe pisarzy, od razu udaje się tam z przykrywką pisarki i z zamiarem przeprowadzeniem z nim rozmowy.
Kiedy dochodzi do ich spotkania od razu pojawia się miedzy nimi iskrzenie. Niespodziewanie mężczyzna zgadza się na wywiad, pod pewnymi warunkami..

Powieść jest przepełniona uczuciami. Spodobała mi się postać Huntera, męskiego, przystojnego i ciepłego mężczyzny który zaskoczy nie raz.  

Nie jest to najlepsza książka Nory Roberts, aczkolwiek polecam każdemu kto chcę przeczytać lekką i niezobowiązującą lekturę.

tytuł oryginału: Second Nature
wydawnictwo: Mira
kategoria: romans,
data wydania: czerwiec 2012 Satine
liczba stron: 240Ocena - 5/103 komentarze:

  1. Nigdy nie pomyślałabym, że sięgnę po książkę Nory Roberst, ale kto wie... może się skuszę ; )

    OdpowiedzUsuń
  2. Moze nie jest to najlepsza ksiażka Nory Roberts, ale jest naprawde niesamowita a przy tym tak zwyczajna. Juz po przeczytaniu pierwszej strony wiedzialam ze nie zasne dopoki jej nie przeczytam do konca. Glowni bohaterowie wrecz idealni do wystawienia ich w jakims romantycznym filmie. I jak nigdy widze Bradleya Coopera i Jennifer Lawrence w rolach glownych. Bardzo ciekawa ksiazka tym bardziej ze taka zyciowa. Polecam!

    OdpowiedzUsuń
  3. Z Norą Roberts nie miałam jeszcze przyjemności. a po Twojej recce szybko po Jej powieści nie sięgnę

    OdpowiedzUsuń